OPERATOR MASZYN, SUWAŁKI

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Zakres obowiązków:
  • -obsługa maszyn produkcyjnych
  • -przygotowywanie maszyn do pracy - przezbrajanie i ustawianie maszyny
  • -dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn
  • -dbanie o stan techniczny maszyny oraz czystość na stanowisku pracy
  • -nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia
  • -dokumentowanie i kontrolowanie prawidłowości rozliczeń procesu produkcyjnego
  • -przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Firma oferuje:
  • -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • -przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • -wolne weekendy
  • -pakiet wdrożeniowy: przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników
  • -zapomogi losowe
  • -zniżka do Calypso Fitness Club
  • -świadczenia Bożonarodzeniowe
  • -możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny.

Zmianowość: trzy zmiany
Data publikacji: 2024-04-22