Operator produkcji&#124 Magazynier Ochmanów, OCHMANÓW

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która produkuje okna PVC, dodatki okienne, drzwi zewnętrzne, rolety i wyroby z aluminium.

Szukamy pracowników na stanowiska: Operatora produkcji jak i Magazyniera.

Miejsce pracy: Ochmanów

Przewóz pracowniczy: dojazd z Krakowa na trasie Młyńska (przez Wiślicką, Andersa) - Ochmanów (koszt 120zł miesięcznie- z dofinansowanie od pracodawcy)

Co oferujemy?

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • stawkę z premiami do 5500 zł brutto/miesięcznie

  • pracę w systemie III zmianowym po 8 godzin

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • dofinansowanie do transportu (koszt 240 zł- z dofinansowaniem pracodawcy- 120zł miesięcznie)

  • pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • jeśli kandydat posiada dodatkowe uprawnienia np. UDT może liczyć na dodatek w wysokości: od 55 zł do 100 zł.

Zadania:

  • przygotowanie i montaż elementów składowych okna

  • wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych

  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • zdolności manualne.

Data publikacji: 2024-04-30