Operator produkcji &#124 linia automatyczna, BYTOM

Operator produkcji. Nowa linia.

Zadania:

  • udział w ustawianiu i uruchomieniu nowoczesnej, automatycznej linii produkcyjnej

  • obsługa linii

  • reagowanie na problemy produkcyjne oraz kontrola jakości

Wymagania:

  • doświadczenie w branży samochodowej, preferowane przy obsłudze linii automatycznych

  • wykształcenie zawodowe

  • otwartość na różnorodne zadania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek- piątek), docelowo w systemie trzyzmianowym

  • wynagrodzenie 4800-5300 brutto + premie

  • dofinansowanie do stołówki

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • kartę sportowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-26