Operator produkcji &#124 Umowa o pracę &#124 Premia, STALOWA WOLA

Firma w Stalowej Woli poszukuję pracowników na stanowiska:

  • Ślusarz

  • Frezer

  • Tokarz

  • Operator maszyn CNC

  • Operator do wykańczania wyrobów kutych

Zadania:

  •  Prowadzenie procesów obróbki cieplnej zgodnie z procesem technologicznym

  • Dbanie o odpowiednią jakość wytwarzanych produktów

  •  Identyfikacja wyrobów w trakcie procesu oraz w trakcie przekazania do następnej operacji.

Wymagania:

  •  Chęci do pracy i nauki zawodu

  • Mile widziane doświadczenie jako frezer/tokarz/ślusarz lub na produkcji przemysłu ciężkiego

  •  Mile widziane uprawnienia operatora urządzeń dźwigowych i operatora suwnicy z poziomu roboczego

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta -  umowa o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

Napisz lub zadzwoń 668 466 393 !

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21