Operator produkcji junior-senior, BRODZISZEWO

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera z branży lakierniczej zatrudnimy na stałe osoby na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Brodziszewo

Twój zakres obowiązków:

·     Obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych

·      Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, w sposób efektywny ilościowo oraz ze spełnieniem wymogów jakościowych

·      Dokonywanie zmian produktów i formatów na liniach

·      Wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny

·      Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej

·      Wykonywanie czynności czyszczenia maszyn i urządzeń, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

·      Przestrzeganie procedur operacyjnych obowiązujących w dziale

·      Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Wymagania:

·      Wykształcenie: preferowane techniczne

·      Sprawność manualna

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze urządzeń/maszyn produkcyjnych (zapraszamy osoby z różnym poziomem doświadczenia)

Oferujemy:

·      Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

·      Podstawę + premie

·      Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, pakietów zdrowotnych)

·      Pracę w nowoczesnym zakładzie w energicznym zespole

·      Wsparcie kolegów z pracy i możliwość rozwoju

Data publikacji: 2024-04-21