Operator produkcji wysokie zarobki i wiele więcej, ZABRZE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Poszukujesz swojej pierwszej pracy lub chcesz zmienić obecną? Rozpocznij pracę na stanowisku pracownika produkcji u prawdziwego giganta działającego w branży automotive.

TEL: 665 120 130

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta

  • 27 zł brutto/h (możliwa pierwsza podwyżka po 3 miesiącach)

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin

  • premie do każdej godziny i nadgodziny - stawka godzinowa z premiami od 31 zł brutto do 33 zł brutto

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • dodatek transportowy

  • dodatek nocny 20%

  • nagrody za wnioski Kaizen

  • dofinansowanie do kantyny

  • możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet opieki medycznej LUXMED

  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień opłaconych przez firmę

  • pracę z nowoczesną technologią

Zadania:

  • montaż podzespołów samochodowych

  • obsługa maszyn

  • przestrzegania zasad i instrukcji

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • umiejętność pracy w grupie

  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Data publikacji: 2024-04-26