Operator produkcji, WROCŁAW

OTTO Work Force Europe sp. z o.o.
jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje
pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób
gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator produkcji

Numer referencyjny:

OB/ALI/04/2024

Miejsce pracy:

Wrocław

Zakres zadań:

obsługa profesjonalnych maszyn, aparatury i narzędzi w nowoczesnym
technologiczno-dentycznym zakładzie;

 • wykonywanie precyzyjnych prac ręcznych
(czyszczenie, polerowanie, szlifowanie, aplikacja materiałów);

 • praca z komputerem;

 • zapewnienie wysokiej jakości usług.

Oferujemy:

- umowę o pracę- zatrudnienie w
ramach pracy tymczasowej

- pracę na pełen etat w systemie
czterobrygadowym po 12 godzin

-  dofinansowanie dojazdu do pracy od 130 zł
brutto

Wymagania:

- posiadanie wydrukowanego CV

Chcemy żebyś wiedział, że
Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1
Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ
11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla
potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do
zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku
informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Data publikacji: 2024-05-02