Operator suwnicy, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Firma Intensive Work Force Stępniak i Wspólnicy Sp. k. poszukuje dla jednego z Klientów - Harsco Metals Polska Sp z. o.o. wiodącego producenta kruszywa drogowego z żużli stalowniczych oraz złomu wsadowego,świadcząca także specjalistyczne usługi serwisowe dla hut żelaza poszukuje osób na stanowisko:

Operator suwnicy I S

Zadania:

  • obsługa suwnic

  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zasadnicze zawodowe lub średnie

  • uprawnienia do obsługi suwnic - kategoria IS

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy :

  • stabilne warunki pracy i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • wysokie standardy w zakresie w BHP,

  • wynagrodzenie, adekwatne do obowiązków i zaangażowania,

Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Data publikacji: 2024-04-22