Operator urządzeń &#124 Wszystkiego Cię nauczymy, GLIWICE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta poszykujemy kandydatów na stanowisko: Operatora maszyn przeładunkowych

Jeżeli poszukujesz pracy na dłużej lub chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe to zapraszamy!

Wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja: Gliwice

Zadania:

  • Obsługa urządzeń przeładunkowych tj. suwnica i żuraw samojezdny

Poszukujemy:

  • Osób pełnych zapału oraz zainteresowanych nauką obsługi dużych urządzeń przeładunkowych

  • Osób chcących związać się z firmą na dłużej

  • Osób dyspozycyjnych do pracy w systemie 4 brygadowym (8 godzinnym)

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT

System pracy:

  • 4 brygadowy po 8h

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (bezpośrednio przez pracodawcę)

  • Wakacje pod gruszą

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia rodzinne na noworodka

  • Dofinansowanie do nauki

Data publikacji: 2024-04-21