Operator urządzeń technologicznych, ZAWIERCIE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta zajmującego się wdrażaniem technologii w zakresie przetwórstwa, odzysku i rafinacji strategicznych metali przemysłowych poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator urządzeń technologicznych

Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;

- Rozkręcanie elementów przy użyciu narzędzi;

- Wykładanie elementów na taśmę;

- Współpraca z zespołem produkcyjnym;

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe;

- Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność i dokładność;

- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22).

Mile widziane:

- Uprawnienia na wózek widłowy UDT;

- Uprawnienia SEP.

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Przyjazną atmosferę;

- Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;

- Stałą opiekę konsultanta Gi Group;

- Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz dodatkowego ubezpieczenia.

Data publikacji: 2024-04-21