Operator urządzeń, REJOWIEC

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa autocystern i cystern kolejowych na stanowiskach spustowo - nalewczych,

  • obsługa instalacji technologicznych i urządzeń pompowni produktowych oraz armatury załadunkowo-rozładunkowej,

  • nadzorowanie prawidłowości procesu załadunku, rozładunku i przeładunku,

  • obserwacja sprawności technicznej eksploatowanych urządzeń, armatury i osprzętu,

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, o profilu Technicznym,

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego,

  • podstawowa znajomość budowy urządzeń i instalacji do magazynowania paliw,

  • uprawnienia TDT, stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych dla klasy 3 (paliwa) wg ADR/RID będą dodatkowym atutem,

  • mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji Grupa 2 pkt 6,7,8,10,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • równoważny system czasu pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integrację,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • konkursy pracownicze.

Data publikacji: 2024-04-21