Operator wózka jezdniowego 36 93 zł brutto/h, KATOWICE

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy ((z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie).

Oferujemy:

  • Stawka z premiami 36,93 zł brutto/h (stawka miesięczna 6204,6 zł zł brutto/msc.)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • Praca w systemie 4-brygadowym

  • 2 tygodniowe szkolenie wdrażające

  • Bezpłatny transport pracowniczy

  • Płatne nadgodziny

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci pracowników

  • Wydarzenia i konkursy pracownicze

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto).

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego (głownie czołowych i bocznych)

  • Dostarczenie materiałów do stanowisk montażowych z magazynu

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Ważne uprawnienia UDT

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Umiejętności pracy w zespole.

Data publikacji: 2024-04-21