Operator Wózka UDT II &#124 Praca Wakacyjna &#124 Dodatkowa, GRODZISK MAZOWIECKI

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw

  • Przepakowywanie komponentów

  • Udział w inwentaryzacji

  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT WJI - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2- zmianowym (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5700 zł brutto

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

  • Współpracę na okres maj- sierpień

  • Wolne weekendy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karte Multisport

  • Opieka zdrowotna

  • Odzież roboczą

  • Szkolenie wprowadzające

Data publikacji: 2024-04-30