Operator wózka widłowego BEZPŁATNY DOWÓZ Adamów k. Grodziska Maz., BŁONIE

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) obecnie dla jednego ze swoich klientów lidera w branży e-commerce poszukuje zleceniobiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Zlecenie polega na przygotowywaniu zamówień do wysyłki w firmie Allegro.

Miejsce pracy: Adamów k. Grodziska Mazowieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zorganizowany transport do Adamowa z wybranych lokalizacji,

  • pracę według ustalonego grafiku,

  • wynagrodzenie miesięczne 5200 zł brutto,

  • miesięczną premię wydajnościową do 20% liczoną od podstawy,

  • dodatek za zlecenie w weekend - 50 zł brutto,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • dodatek za 100% frekwencji w okresie Smart Week - 500 zł brutto,

  • dostęp do nowoczesnej platformy pracowniczej (podgląd pasków wynagrodzeń, generator zaświadczeń, itp.),

  • kompleksową opiekę koordynatora ze strony Agencji.

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,

  • kompletacja zamówień,

  • rozładunek i załadunek towaru,

Wymagania:

  • uprawnienia wydane przez UDT - warunek konieczny,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • samodzielny dojazd do pracy

Data publikacji: 2024-04-21