Operator wózka widłowego bocznego 14 93 euro brutto Alkmaar, ALKMAAR

Operator wózka widłowego bocznego - 14,93 euro brutto- Alkmaar

Praca na magazynie sieci sklepów spożywczych VOMAR.

Lokalizacja zakładu znajduje się w Alkmaar.

Opis stanowiska:

wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,

wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,

prace magazynowe.

Wymagania:

zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,

terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

mile widziane prawo jazdy kat. B,

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

certyfikaty na wózek boczny- aktualne,

doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

Nasza oferta:

stawka podstawowa wynosi 13,76 euro brutto do stawki jest dodatek 8,44 % ADV obowiązkowo do każdej godziny dzięki temu stawka wynosi 14,93 euro brutto,

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem +48  504 181 439 Renata bądź wysłanie aplikacji/pytania na adres [email protected]

Agencja
Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów
do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją
pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i
uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że
jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ
273

Data publikacji: 2024-05-03