Operator wózka widłowego udt 5 500 zł brutto + premie&#124 benefity, KOSTRZYN NAD ODRĄ

Dla Naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Operatora wózka widłowego z UDT

Magazyn wysokiego składowania

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Zadania:

  • Kompletowanie towarów według zamówienia klienta

  • Skanowanie towarów

  • Przyjęcie towarów i zwrotów

  • Umieszczanie towarów w odpowiedniej lokalizacji

  • Załadunek oraz rozładunek na paletach

  • Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (aktualne)

  • Min. pół roku doświadczenia w pracy na wózku widłowym

  • Sumienność, dokładność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (4 brygadowym)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5500 brutto

  • Dodatki zmianowe (500 zł za 3-zmiany, 350 zł za 2-zmiany + Nocny: 200-300 zł brutto)

  • Premia do 300zł brutto

  • Zniżki na paliwo

  • Paczki świąteczne

  • Szkolenia i kursy niezbędne do rozwoju zawodowego

  • Kartę Multisport

  • Darmową opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-07