Operator wózka widłowego z UDT Łódź-Nowe Sady od 5480 zl, ŁÓDŹ

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta, magazynu kurierskiego, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Praca w systemie zmianowym (14-22, 22-6) z możliwością dodatkowych zmian

  • Wynagrodzenie 4900 zł brutto/mc + dodatek nocny

  • Premie uznaniowe do 12% od wynagrodzenia

  • Korzyści: karta Multisport oraz atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

  • Załadunek, rozładunek, transportowanie i sortowanie przesyłek na paletach

  • Sporządzanie protokołów nieprawidłowości i inwentaryzacji stanów magazynowych

  • Przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek

Czego oczekujemy:

  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT - warunek konieczny

  • Gotowość do pracy w różnych porach, również w nocy

  • Doświadczenie w pracy magazynowej oraz obsłudze wózka widłowego

  • Punktualność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 512 505 025

Data publikacji: 2024-04-26