Operator Wózka Widłowego zmiana nocna, PIĄTEK

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 98,000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Zadania:

• Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
• Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
• Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
• Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych

Praca w systemie 1 - zmianowym 22:00-6:00

Wymagania:

• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat. B)
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
• Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów• Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

Co możesz zyskać pracując u nas:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA Logistics,

• stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,

• pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,

• świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,

• możliwość uzyskania dodatkowej premii,

• przyjazną atmosferę w pracy,

• pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwiskoatcevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

Data publikacji: 2024-05-09