Operator wózka widłowego, KOSZALIN

Rozwijaj swoją karierę w logistyce z APT JAGA Recruitment! Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4500-4700 zł brutto miesięcznie

  • Premia wydajnościowa w wysokości 12%

  • Dodatkowe benefity za pracę nocną (40%)

  • Możliwość awansu po okresie próbnym

  • Wolne weekendy

  • Ścieżka do zatrudnienia bezpośredniego w strukturach firmy

  • Karta Multisport po okresie próbnym

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w środowisku magazynowym

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT)

  • Motywacji i zaangażowania

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Załadunek, rozładunek oraz relokacja towaru

  • Praca ze skanerem

  • Wykonywanie innych zadań magazynowych

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój i innowacje, aplikuj już dziś!

Data publikacji: 2024-04-24