Operator walca/rozściełacza delegacje cała Polska, KATOWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie prac ww. sprzętem oraz we współpracy z innymi maszynami, Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych, Przestrzeganie zasad BHP na budowie, Dbałość o powierzone materiały oraz sprzęt. WYMAGANIA: Minimum rok doświadczenia na stanowisku operatora ww. maszyn, Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów drogowych, Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca, Prawo jazdy kat. B, Otwartość do pracy w delegacji. Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem. OFERUJEMY: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Konkurencyjne wynagrodzenie, Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport, Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia, Grupowe ubezpieczenie na życie, Karta Multisport Plus, Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce, Szkolenia i kursy, Narzędzia i odzież wysokiej klasy, System premiowy (każda nadgodzina płatna), Dodatkowy dzień wolny w urodziny, Premie za polecenie nowych pracowników, System MyBenefit.
Data publikacji: 2024-05-22