Operator wycinarki laserowej CNC, NANTES

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla francuskiego pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa wycinarki laserowej CNC (ADFORM);

  • kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali.

Wymagania:

  • doświadczenie jako Operator wycinarki laserowej min. rok;

  • znajomość języka angielskiego - mile widziana, nie wymagamy znajomości języka francuskiego.

Oferujemy:

  • gwarantowaną miesięczną stawkę za 152 godziny 2400 euro netto tzn. 15,79 euro netto/h;

  • wynagrodzenie między 2400 - 2900 euro netto;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po przepracowanym miesiącu;

  • odzież roboczą;

  • dla osób ze znajomością języka francuskiego - dodatek 100 euro netto/mies.;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 150 euro;

  • możliwość wypłaty zaliczek.

Data publikacji: 2024-04-21