Opiekun klienta branża produkcyjna, GDAŃSK

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun klienta z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • bieżąca koordynacja procesu realizacji zleceń, ewentualnych zwrotów i reklamacji
  • udzielanie klientom informacji o złożonych zamówieniach i produktach
  • wystawianie dokumentacji związanej z zamówieniami i dostawami
  • przygotowywanie ofert kalkulacji

Wymagamy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i w piśmie - warunek konieczny
  • doświadczenia związanego z obsługą klienta B2B
  • znajomości obsługi MS Excel na poziomie dobrym
  • kompleksowego prowadzenia zadań/projektów
  • koordynowania zadań (również kilku w tym samym czasie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
  • liczne benefity: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych
  • pracę w firmie, która jest jednym z liderów produkcji opakowań w Polsce

Data publikacji: 2024-04-30