Optometrysta, USTROŃ

Firma HR SIGMA poszukuje kandydata na stanowisko Optometrysty do salonu optycznego w Ustroniu.

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie badań optometrycznych wzroku zgodne z określonym standardem,

  • Wskazanie najlepszych rozwiązań optycznych do potrzeb i oczekiwań pacjentów,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.

  • Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych,

  • Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych,

Nasze wymagania

  • Zatrudniamy osoby z dyplomem w zakresie Optometrii,

  • Osoby umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem,

  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych,

  • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych,

  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę z najnowocześniejszym sprzętem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21