Oracle PL/SQL Developer, GÓRCZEWSKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego Partnera biznesowego z branży finansowej w domenie transakcji kartowych poszukujemy do długofalowej współpracy programistę Oracle. Stabilność oraz skala Klienta (organizacja międzynarodowa) dla której świadczymy usługi w modelu body-leasing zapewnia ciągłość projektową i bardzo dobre środowisko do rozwoju zarówno umiejętności twardych w zakresie prowadzenia cross-systemowych analiz systemowych jak i umiejętności miękkich podczas warsztatów zarówno z polskim Klientem wewnętrznym jak i biznesem międzynarodowym.

Zadania:
  • rozwój i utrzymanie systemów opartych o bazy danych Oracle
  • rozwój aplikacji klienckich opartych na technologiach Oracle
  • czynne wsparcie modelu wydań dla utrzymywanych systemów
  • obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych
  • opiniowanie i wycena projektów rozwiązań bazodanowych
  • wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów bazodanowych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych lub wynikających z zatwierdzonych procedur i instrukcji
  • wsparcie zespołu QA w testach funkcjonalności

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • minimum 5 letnim doświadczeniem w programowaniu w środowisku baz danych Oracle
  • znajomość baz danych Oracle w wersji 12 i wyższe
  • znajomość SQL, PL/SQL
  • umiejętność optymalizacji zapytań bazodanowych i bazy
  • projektowanie rozwiązań bazodanowych
  • doświdczenie z dużymi wolumenami danych
  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy zespołowej w tym w metodykach zwinnych
  • wykształcenie wyższe (preferowane na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne)
  • gotowość do pracy hybrydowej (1-2 dni w tygodniu z biura)
Mile widziane:
  • znajomość UML, Oracle Forms, Oracle Reports i APEX

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Oracle DB
  • PL/SQL
  • UML
  • Apex
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 130-165 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy

Kim jesteśmy?
Ness Solution specializes in combining business with technology by providing high-skilled specialists for banks, insurance firms, enterprises belonging to the payment ecosystem, and telecommunications companies. Apart you are a big international bank, a local transaction processor, or a startup we provide our clients with the best services to build a long-lasting relationship. We translate the knowledge and know-how of our employees into world-class IT systems. We understand that technology is the essential element of achieving success in every business. For this reason, we aim to provide all the newest and tried solutions available on the market.
Data publikacji: 2024-05-09