pakowacz-praca na produkcji, BUK

Job Impulse Polska (Job Impulse Polska) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000).

Obecnie dla naszego Klienta w Buku poszukujemy osób na stanowisko: pakowacz

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,

- system pracy w 4 brygady (2dni -I zmiana od 6 do 14godziny, 2dni -II zmiana od 14 do 22 godziny, 2dni -III zmiana od 22 do 6 godziny, 2dni wolnego),

- podstawa 27,70zł/h brutto + premia kwartalna około 1000zł brutto, dodatki za pracę w godzinach nocnych, pracę w niedzielę, pracę w sobotę i święta ,

- wynagrodzenie miesięcznie,

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- dobre warunki socjalne w miejscu pracy,

- możliwość korzystania ze stołówki, tanie obiady dla pracowników,

- możliwość posiadania karty Multisport,

- możliwość ubezpieczenie grupowego na bardzo korzystnych warunkach;

Zadania:

- transport produktu, załadunek, rozładunek

-obsługa urządzeń związanych z procesami pakowania,

- pakowanie, montowanie produktów zgodnie z wytycznymi,

- etykietowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją,

- kontrola jakości i ilości pakowanych wyrobów,

- transport produktów w hali wózkiem paletowym

Oczekiwania:

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarką),

- mile widziana umiejętność obsługi urządzeń związanych z procesem pakowania,

- motywacja do pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (2dni -I zmiana od 6 do 14godziny, 2dni -II zmiana od 14 do 22 godziny, 2dni -III zmiana od 22 do 6 godziny, 2dni wolnego).

Kontakt:
+48 503 901 083

Data publikacji: 2024-05-08