Planista Produkcji, GLIWICE

Kluczowe zadania:

  • Sporządzanie planów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży;

  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych;

  • Utrzymanie dokładnego i aktualnego planu produkcyjnego (aktualizacja planu oraz harmonogramów);

  • Reagowanie na wszelkiego rodzaju zagrożenia mające wpływ na zaniechanie ciągłości produkcji (m.in.: opóźnienia dostaw, zmiany w planie produkcyjnym);

  • Ustalanie priorytetów w celu utrzymania ciągłości produkcji;

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych;

  • Kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych, monitorowanie stanów magazynowych;

  • Sporządzanie kompleksowych zestawień i analiz mając na uwadze zwiększenie efektywności realizowanych zamówień oraz raportowanie działań;

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi i poprawność realizacji zleceń;

  • Współpraca z innymi działami (technologia, zakupy, sprzedaż).

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Mile widziana znajomość systemów ERP (znajomość innych systemów typu MES, APS będzie dodatkowym atutem);

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Planista Produkcji,

  • Miejsce pracy w jednej z naszych lokalizacji: Włoszczowa, Katowice lub Gliwice;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Umiejętność planowania i wysokie zdolności analityczne;

  • Szybkość działania i umiejętność pracy w określonych ramach czasowych;

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne i perswazyjne;

  • Skrupulatność i samodyscyplina;

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów;

  • Samodzielność i operatywność w działaniu;

  • Wysoka motywacja w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów.

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Szkolenia poszerzające i umożliwiające budowanie i rozwijanie swoich kompetencji;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-21