Początkujący Piekarz Cukiernik II 6000zł brutto, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta z branży spożywczej, którego znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości wypieki cukiernicze, poszukujemy początkujących Piekarzy lub Cukierników. Miejsce pracy to Warszawa, Śródmieście.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka ciasta zgodnie z instrukcjami

  • przestrzeganie harmonogramu i płynności produkcji

  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo pracy

  • współpraca z zespołem, by dostarczać produkty najwyższej jakości

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanepidu

  • gotowość do pracy na II zmiany od poniedziałku do niedzieli

  • pozytywne nastawienie i wysoka jakość pracy

  • dobra organizacja i wielozadaniowość

  • otwartość na naukę i rozwój osobisty

  • doświadczenie w kuchni, zakładzie cukierniczym, piekarni - mile widziane

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na czas nieokreślony

  • konkurencyjne wynagrodzenie 6000 zł brutto/miesięcznie

  • dynamiczne środowisko pracy

  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju

Data publikacji: 2024-04-21