Pomoc Laboratoryjna, ŚWIĘTOCHŁOWICE

Śląskie Laboratoria Analityczne to miejsce, gdzie pasja spotyka się z innowacją w diagnostyce medycznej. Zbudowaliśmy solidną reputację, koncentrując się na dostarczaniu usług najwyższej jakości i edukacji na temat ważności regularnych badań. Nasz zespół liczy ponad 700 osób - diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych. A teraz, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom, wprowadzamy nową markę - badaj.to, która symbolizuje nasz krok naprzód w realizacji misji ułatwiania dostępu do zaawansowanych badań diagnostycznych.

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w procesie przyjęcia i przygotowania materiału biologicznego do badań biochemicznych, immunochemicznych, hematologicznych i z zakresu analityki ogólnej

  • rejestrowanie próbek

  • obsługa systemu laboratoryjnego

  • przestrzeganie procedur wewnętrznych

  • współpraca z zespołem laborantów

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunki biologiczne i pokrewne)

  • doświadczenie w pracy w laboratorium (mile widziane)

  • komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy pod presją czasu

  • sumienność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę

  • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy

  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych

  • A także: karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch

Data publikacji: 2024-04-30