Pomocnik operatora maszyn praca w 2 zmiany, TYCHY

Do firmy, która specjalizuje się w konwertingu (rozwiązania poprzez wykrawanie, rozcinanie, wycinanie, laminowanie detali z różnych materiałów) poszukujemy kandydata na stanowisko : pomocnik operatora maszyn.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy!

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Pracę na II zmiany (6-14, 14-22, w piątek 10-18)

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę łatwą i przyjemną

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, podawanie surowca

  • Kontrola pracy maszyn oraz kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym

  • Zdolności manualne

  • Motywacja do pracy, chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21