Pomocnik Serwisanta delegacje pon pt, WROCŁAW

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta - lidera w obszarze wyposażania serwisów samochodowych - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

POMOCNIK SERWISANTA

Zadania:

  • montaż urządzeń u klienta (dźwigniki samochodowe wszelkiego typu, wyważarki, montażownice, linie diagnostyczne oraz urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół wiodącej marki Hunter)

  • wykonywanie prac serwisowych, konserwatorskich, naprawczych (urządzeń wyżej wymienionych)

  • cykliczne przeglądy, kalibracje urządzeń (urządzeń wyżej wymienionych)

Wymagania:

  • podstawowa wiedza w zakresie: elektryki, hydrauliki, pneumatyki, mechaniki (do przyuczenia w ramach szkoleń, praca na co dzień wraz z drugim Samodzielnym Serwisantem)

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań oraz wysoki poziom komunikatywności

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (wyjazdy od poniedziałku do piątku; co trzeci tydzień 3 dni pracy oraz 2 dni wolnego // hotele są opłacane przez pracodawcę + diety)

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane: uprawnienia SEP do 1 kV

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę (3 m-ce, rok, czas nieokreślony) - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00) od poniedziałku do piątku

  • ubezpieczenie pracownicze NNW, dofinansowanie do karty Multisport

  • niezbędne narzędzia do pracy, telefon służbowy, ubrania robocze

  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Data publikacji: 2024-05-09