POZOSTALI INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA, WROCŁAW

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • 1. Prowadzenie spraw związanych z działalnością inwestycyjną i remontową Sądów na obszarze Apelacji Wrocławskiej.
  • 2. Opracowywanie planów zadań inwestycyjnych i remontowych.
  • 3. Zlecanie opracowania dokumentacji projektowej.
  • 4. Okresowe prowadzenie analiz wykonania budżetu.
  • 5. Sporządzanie sprawozdań wynikających z obowiązujących przepisów.
  • 6. Kontrola realizacji inwestycji i remontów sądów na terenie Apelacji Wrocławskiej.
  • 7. Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi przez Oddział Inwestycji zadaniami.
  • 8. Przygotowywanie projektów zleceń, umów na roboty budowlane, dostawy i usługi, realizowane na podstawie Ustawy prawo zamówień publicznych oraz Regulaminu zamówień publicznych Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.
  • 9. Udział w pracach komisji przetargowych.
  • 10. Uczestnictwo w czynnościach odbiorowych zadań inwestycyjnych i remontowych.
  • 11. Przygotowywanie projektów pism zgłaszających gotowość zadania do odbioru oraz przekazania zarządcy nieruchomości dokumentacji powykonawczej odbieranego zadania.
  • 12. Przygotowywanie projektów pism dotyczących procedury zwalniania zabezpieczenia należytego wykonania umów na roboty budowlane.
  • 13. Prowadzenie ewidencji kosztów zadań inwestycyjnych, remontowych oraz zakupów inwestycyjnych.
  • 14. Przygotowywanie dokumentacji finansowej dotyczącej przekazywania użytkownikom do eksploatacji środków trwałych.
  • 15. Prowadzenie teczek aktowych i rejestru spraw załatwianych przez Oddział Inwestycji oraz przekazywanie dokumentacji do archiwum, w stanie określonym przepisami powszechnie obowiązującymi i wewnętrznymi uregulowaniami.
  • 16. Inne czynności zlecone przez Kierownika Oddziału Inwestycji.
  • OFERUJEMY:
  • 1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • 2. w razie potrzeby możliwe wyjazdy w ramach delegacji służbowej do sądów Apelacji Wrocławskiej.
  • 3. możliwość korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • 4. dodatek stażowy naliczany od wynagrodzenia zasadniczego, po pięcioletnim stażu pracy 5%, następnie wzrastający o 1% za każdy kolejny rok pracy aż do osiągnięcia poziomu 20%);
  • 5. ponadto pracownikom sądu przysługuje dodatkowe wynagrodzenie (należne przy spełnieniu wskazanych w przepisach warunków);
  • 6. możliwość otrzymania nagrody uznaniowej;
  • 7. świadczenia socjalne;
  • 8. możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego;
  • 9. możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Praca w godz. 7:30-15:30
  • Termin i miejsce złożenia dokumentów:
  • Termin złożenia dokumentów: do dnia 17 maja 2024 r.
  • Miejsce złożenia dokumentów:
  • 1. Bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesantów Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, ul. Energetyczna 4, w godzinach urzędowania sądu, tj. od 7.30 do 15.30;
  • 2. Drogą elektroniczną na adres email: [email protected]
  • *W przypadku wysłania dokumentów na adres e-mail należy dostarczyć je w formie papierowej, opatrzonej własnoręcznym podpisem, najpóźniej na 2 dni przed przystąpieniem do drugiego etapu konkursu do Oddziału Kadr Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu przy ul. Energetycznej 4 lub w dniu odbywania się drugiego etapu konkursu bezpośrednio komisji konkursowej.
  • 3. Drogą pocztową /w przypadku nadania dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę stempla pocztowego. Na dokumenty złożone drogą pocztową oczekujemy do dnia 28 maja 2024 r.
  • 4. Wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach
  • z dopiskiem K-110-32/24 Konkurs na stanowisko inspektora / specjalisty / głównego specjalisty w Oddziale Inwestycji Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu na adres: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu, ul. Energetyczna 4, 53-330 Wrocław.
  • Oferta dostęna w sali D, B

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-25