PRACA 30.72zł BRUTTO Pracownik Ochrony Park Rozrywki GÓRASZKA, GÓRASZKA

Firma Seris Konsalnet zapewnia ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Zatrudnimy Pracowników Ochrony do Parku Rozrywki Majaland

Lokalizacja: Góraszka, ul. Przelotowa 1

Godziny pracy: 19:00 - 07:00 / 07:00 - 07:00

Zadania:

  • Nadzór bezpośredni obiektu

  • Obsługa systemu monitorującego

  • Obchody/ objazdy obiektu (auto służbowe!)

  • Reagowanie na systemy alarmowe

  • Raportowanie przebiegu służby

  • Współpraca z kontrahentem

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny

  • Doświadczenie w pracy w ochronie - mile widziane

  • Podstawowa znajomość komputera

  • Kultura osobista

  • Niekaralność

  • Zaangażowanie

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stawkę 30.72zł brutto/h

  • Samochód służbowy

  • Umowę zlecenie

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Darmową opiekę medyczną w Luxmedzie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez portal lub kontakt telefoniczny 8.8.5.8.7.8.1.6.5. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Data publikacji: 2024-04-21