Praca bez doświadczenia na produkcji Bielsko Biała, BIELSKO BIAŁA

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców.

Interesuje Cię branża automotive? Świetnie się składa ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dla naszego klienta poszukujemy operatorów maszyn. Aplikuj już dziś!

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości gotowych wyrobów

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym do 12 godzin

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku- mile widziane

  • Zdolności techniczne- mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

  • Umowę o pracę tymczasową ( urlop, płatne L4, pełne składki ZUS ) z możliwością przejścia pod firmę

  • Stawka 24,60 brutto/h + premie:

  • Premia produkcyjna

  • Premia transportowa

  • Premia weekendowa - 50zł brutto za każdy dzień przepracowany w weekend (sobota, niedziela)

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych +20%

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju

  • Szkolenie wstępne pod okiem Trenera

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • Płatny program poleceń (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto)

  • Opiekę dedykowanego konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnienie

Data publikacji: 2024-04-21