Praca biurowa dla studentów i maturzystów w CCIG Group Sp. z o.o., RZESZÓW

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG Group.

Poszukujemy młodych ambitnych osób do pracy w naszym zespole. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje zadania:

- Telefoniczny kontakt z Klientami, odbieranie połączeń, rozwiązywanie spraw Klientów,

- Dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,

- Obsługiwanie wewnętrznych systemów lub aplikacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Komunikatywności,

- Chęci do działania oraz realizacji celów,

- Pozytywnego nastawienia,

- Umiejętności obsługi komputera.

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę podstawową za każdą przepracowaną godzinę bez względu na sukcesy,

- Premię w każdym miesiącu,

- Kompleksowy pakiet wdrożeniowy - całkowicie przygotujemy Cię do pracy,

- Cenne doświadczenie - pracując u najlepszych, zwiększasz swoje szanse na rynku pracy,

- Pracę w samym centrum miasta,

- Kartę rabatową na popularne produkty i usługi,

- Luźną atmosferę bez korpo zasad,

- Możliwość pracy ze znajomymi.

Data publikacji: 2024-04-30