Praca magazynowa w godzinach nocnych Duchnice k. Ożarowa Maz., OŻARÓW MAZOWIECKI

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy z UDT
Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz. (BLISKO STACJI PKP)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4800 zł brutto miesięcznie,

  • Premię miesięczną do 200-350 zł brutto za obsługę wózka widłowego,

  • Miesięczną premię operacyjna do 700 zł brutto,

  • Dodatek indywidualny o kwocie 150 zł miesięcznie,

  • Pracę w systemie zmianowym: ( 18-02, 20-04),

  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub kartę przedpłaconą (210 zł - przeznaczona do płatności za rzeczy spożywcze w marketach),

  • Zimne napoje oraz słodkie przekąski.

ZADANIA:

  • Kompletacja przy użyciu skanera magazynowego,

  • Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej,

  • Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień UDT),

  • Zlecone czynności magazynowe.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;

  • Posiadanie uprawnień UDT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Data publikacji: 2024-04-21