Praca na magazynie w jedną zmianę Od zaraz Darmowy dojazd, ŁÓDŹ

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 3712 zł do 4242 zł brutto/m-c (w zależności od etatu)

  • Dodatek nocny w wysokości 5,05 zł brutto/h

  • Elastyczne zmiany do wyboru: 02:30-08:30, 02:30-10:30 od wtorku do soboty lub 14:00-21:00, 19:00-03:00 od poniedziałku do piątku

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Darmowy obiad

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport za 103 zł

Zadania:

  • Sortowanie paczek kurierskich

  • Załadunek/rozładunek dostaw

  • Proste prace magazynowe oraz obsługa skanera

  • Praca fizyczna może wymagać dźwigania paczek do 30 kg, dlatego oferta skierowana jest głównie do mężczyzn

Dodatkowe informacje:

  • Nie wymagamy doświadczenia - jeśli jesteś gotowy podjąć pracę fizyczną, ta oferta jest dla Ciebie!

📞 Zainteresowany? Zadzwoń już teraz +48 512 505 025!

Data publikacji: 2024-04-26