Praca na produkcji nastawiacz maszyn bezpośrednio Od 5500 brutto, PABIANICE

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: do 5500 zł brutto + dodatki,

  • Opiekę medyczną, kartę Benefit System,

  • Szerokie możliwości szkoleń oraz rozwoju zawodowego,

  • Do wyboru: 2 zmiany, 3 zmiany lub 4 brygady po 8 godzin!

Praca na produkcji - idealny kandydat:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Dostępność do pracy w systemie 2, 3 zmianowym lub 4 brygad,

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i uczenie się,

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, robotów i urządzeń do produkcji,

  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja, zmiana nastawień,

  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych,

  • Prowadzenie pomiarów i kontroli.

Data publikacji: 2024-04-21