Praca na produkcji od zaraz, ŚWIEBODZIN

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Montaż elementów i podzespołów zgodnie z zasadami wewnętrznymi,

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu produkcyjnego,

  • Sprawdzanie jakości wykonanych czynności,

  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych/ montażowych.

Wymagania:

  • Sprawności fizycznej,

  • Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę tymczasową z GiGroup,

  • Podwyżka wynagrodzenia po 6 miesiącach pracy,

  • Realne szanse na przejście w struktury Klienta w trakcie 18 miesięcy,

  • Po pierwszym miesiącu premie,

  • Codzienny dodatek finansowy do wykorzystania na stołówce zakładowej,

  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy (Sulechów, Międzyrzecz, Świebodzin, Poźrzadło/Łagów),

  • Dopłata do dojazdów w zależności od miejsca zamieszkania,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia Allianz/Multisport,

  • Miejsce pracy: Świebodzin.

Data publikacji: 2024-04-21