PRACA Pracownik Ochrony Carrefour OTWOCK, OTWOCK

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Obecnie poszukujemy pracownika ochrony do jednego z naszych obiektów handlowych Carrefour zlokalizowanego w Otwocku na ul. Matejki 3.

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie.

System godzinowy: 8:00 - 15:00; 15:00 - 22:00

Zadania:

  • Nadzór bezpośredni hali sprzedaży lub z wykorzystaniem systemu monitorującego

  • Raportowanie przebiegu służby

  • Współpraca z kierownictwem sklepu

  • Reagowanie na systemy alarmowe

  • Przeciwdziałanie kradzieży

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Zaangażowanie

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Spostrzegawczość

  • Punktualność,

  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • 28.40zł brutto

  • Umowa zlecenie

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Opiekę przełożonego

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub telefonicznie 7.8.4.9.1.0.6.0.7. lub 8.8.5.8.7.8.1.6.5 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub SMS o treści 'Imię i Nazwisko - Otwock'

Data publikacji: 2024-04-24