Praca w archiwum&#124 Umowa zlecenie &#124 Praca od zaraz &#124 DLA KAŻDEGO, RASZYN

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Archiwizacja i ewidencja dokumentów,

  • Realizacja zadań z zakresu porządkowania dokumentacji,

  • Tworzenie elektronicznych spisów dokumentacji,

  • Praca w systemie archiwalnym/zarządzania dokumentami papierowymi.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Skrupulatność i dokładność

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach realizowanych w archiwum

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość wyboru godzin pracy 6-14/7-15/8-16

  • Wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h dla Ucznia/Studenta brutto = netto

Data publikacji: 2024-05-08