Pracownik administracyjny w poniedziałki i piątki Kopytów k. Błonia, BŁONIE

AGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy / pracownik administracji magazynowej

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy administracyjnej;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;

  • Miłą atmosferę w miejscu pracy;

  • Stawkę godzinową 27,70 zł/brutto

  • Pracę w poniedziałki i piątki w godz.: 8-16;

ZADANIA:

  • Obsługa poczty elektronicznej

  • obsługa systemu magazynowego

  • sporządzanie raportów w excel na podstawie danych z systemu

  • wystawianie dokumentów przewozowych

  • bieżąca obsługa kierowców polegająca na weryfikacji dokumentów dostawy z awizacją

WYMAGANIA:

  • Mile widziani uczniowie/ studenci;

  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie w pracy magazynowej;

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Umiejętność pracy z komputerze.

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij swoje CV!

To na Ciebie właśnie czekamy!

Data publikacji: 2024-04-21