Pracownik biurowy 8 wakatów, PRACA ZDALNA

EvoSolutions Sp. z o.o.- jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego (nr. licencji 20332), wspieramy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w procesach rekrutacyjnych, szkoleniowych, wspieramy także pracodawców, którzy wyrazili chęć aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie danych/informacji wewnątrz przedsiębiorstwa oraz od kontrahentów i dostawców,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień,

  • Przygotowywanie ankiet,

  • Przygotowywanie raportów miesięcznych,

  • Przygotowywanie postów na social media.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • Poszukujemy osoby: systematycznej, sumiennej i zaangażowanej,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • Znajomość programu CANVA będzie dodatkowym atutem,

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (7 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień
    pracowniczych z tytułu niepełnosprawności),

  • Wynagrodzenie 4242 zł brutto,

  • Wsparcie merytoryczne podczas wdrożenia,

  • Wsparcie koordynatora z ramienia Evo Solutions przez cały okres zatrudnienia.

Data publikacji: 2024-04-21