PRACOWNIK BIUROWY, KRYNICA ZDRÓJ

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • Obsługa kasy gotówkowej (system Comarch Optima), kontakty z kontrahentami
  • sporządzanie pism, bieżący monitoring aktualnych ogłoszeń przetargowych w zakresie obszaru działalności firmy, pomoc przy obsłudze postępowań przetargowych, w szczególności przy sporządzaniu dokumentacji przetargowej.
  • Wsparcie działu inwestycji w bieżących projektach, inne prace biurowe i logistyczne. Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki administracyjne) mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dobra znajomość pakietu MS Office systematyczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole znajomość języka angielskiego/niemieckiego, prawo jazdy kat B, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Firma oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne ynagrodzenie oraz system premiowania, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach, prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
  • Kontakt: [email protected]
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-21