Pracownik cukierni bez doświadczenia, WARSZAWA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Pracownik cukierni w punkcie cukierniczym.

Zadania:

  • Przetwarzanie/obróbka ciasta zgodnie ze szczegółowymi wskazówkami;

  • Ścisłe przestrzeganie harmonogramu pracy w celu zapewnienia stałego przepływu produkcji;

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego środowiska pracy, przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności;

  • Współpraca z resztą zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe przy pracy w kuchni;

  • Zdolności manualne;

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet szkoleń zawodowych podnoszących umiejętności;

  • Pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie wchodzącej na polski rynek;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Data publikacji: 2024-04-25