Pracownik do ręcznej naprawy kanałów, RÖTHENBACH

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Naprawa pęknięć w murze kanałów lub szybów za pomocą żywic epoksydowych lub poliuretanowych oraz zaczynów cementowych,

  • Łączenie wpustów zaprawą, laminatem ręcznym lub tulejami LEM oraz renowacja szybów za pomocą tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym lub zaprawy,

  • Obsługa samobieżnych maszyn roboczych (np. ciężarówka 12t z przyczepą z agregatem prądotwórczym, na terenie całych Niemiec) i manewrowanie nimi na miejscu,

  • Przygotowanie niezbędnych materiałów i narzędzi,

  • Pielęgnacja maszyny,

  • Dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy związane z ruchem drogowym,

  • Dbanie o porządek i czystość na placu budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ręcznej renowacji kanałów ściekowych,

  • Prawo jazdy co najmniej klasy B, a najlepiej CE,

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku,

  • Talent organizacyjny, zaangażowanie i samodzielność.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Średnio ok. 180 godzin pracy w miesiącu,

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych blisko placu budowy ze śniadaniem,

  • Stawkę godzinową - 15 - 20 € brutto/h, w zależności od kwalifikacji,

  • Wolne weekendy,

  • Dodatek świąteczny i urlopowy,

  • Transport samochodem firmowym od granicy,

  • Dodatki za paliwo,

  • Dietę 19,20 €/ dzień,

  • Przejęcie kosztów i płatny urlop na zdobycie prawa jazdy na samochód ciężarowy (po okresie próbnym).

Data publikacji: 2024-05-07