Pracownik Drukarni, INOWROCŁAW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania

  • Prace introligatorskie

  • Nakładanie surowców i półproduktów na linię produkcyjną

  • Ręczne prace transportowe

  • Pakowanie gotowej produkcji

  • Obsługa maszyn introligatorskich - do przeszkolenia

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym ( 6-14,14-22,22-6)

  • Organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Doświadczenie przy pracy na linii produkcyjnej

  • Mile widziane - zmysł techniczny, doświadczenie poligraficzne

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: stawka dzienna - 27,70 zł/h brutto, stawka nocna - 32,70 zł/h brutto

  • Forma zatrudnienia - umowa zlecenie

  • Praca na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia współpracy

Data publikacji: 2024-04-21