Pracownik ds. kompletacji i pakowania zamówień w magazynie, WARSZAWA

Obecnie dla naszego Klienta z branży kosmetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawczyce (niedaleko PKP Warszawa Gołąbki)

Jeśli masz energię, którą chcesz się podzielić, a uśmiech towarzyszy Ci na co dzień - to właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy osób, które nie tylko mają doświadczenie w obsłudze magazynu, ale także potrafią swoim entuzjazmem i pozytywnym podejściem zarażać innych :)

Oferujemy:

- umowa zlecenie;

- jedna zmiana 8-16;

- wynagrodzenie - 33,50 zł brutto/h

- pełne wdrożenie w zakres obowiązków;

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole;

- benefity, w tym kartę sportową i opiekę medyczną;

Zakres obowiązków:

- kompletacja zamówień za pomocą skanera;

- kontrola jakości;

- pakowanie i zabezpieczanie asortymentu;

- przyjmowanie i kontrola dostaw towarów;

Wymagania:

- pozytywne nastawienie i chęć do pracy w zespole;

- gotowość do pracy na pełen etat pon-pt;

- umiejętność obsługi skanera;

- komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi;

- doświadczenie w pracy magazynowej;

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i masz energię do podzielenia się, wyślij nam swoje CV.

Data publikacji: 2024-05-09