Pracownik działu dostaw w sklepie kosmetycznym BEŁCHATÓW, BEŁCHATÓW

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik działu dostaw

Lokalizacja: Bełchatów

Zadania:

  • Przenoszenie towaru

  • Rozładunek dostawy

  • Wykładanie i ekspozycja towarów na półkach

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • ukończone 18 lat,

  • dyspozycyjność we wtorki i czwartki w godz 6-14

  • mile widziani Panowie

  • Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną-umowa zlecenie (praca tymczasowa),

  • Wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h wypłacane w terminie,

  • Profesjonalną opiekę koordynatora,

  • Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lun kontakt pod numerem 725 777 885.

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Data publikacji: 2024-04-21