Pracownik działu Utrzymania Ruchu praca od zaraz, MALBORK

Dla naszego Klienta z okolic Tczewa poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • dbanie o ciągłość pracy wszystkich maszyn/urządzeń (prasy ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące)

  • wykonywanie przeglądów/serwisowanie maszyn

  • współpraca z inżynierami oraz pracownikami produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pracę w systemie 1-zmianowym

  • benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • pracę stacjonarną w Rokitkach k. Tczewa

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21