Pracownik fizyczny sadzenie drzew, FINLANDIA

Pracownik fizyczny przy sadzeniu sadzonek drzew

Ewl International, dla swojego Klienta dużej międzynarodowej
firmy, zajmującej się sadzeniem drzew i roślin na terenie Finlandii, poszukuje
Kandydatów na stanowisko – pracownik fizyczny

Start pracy – 6.05 lub 13.05

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (w
    litewskiej firmie)
  • Oddelegowanie do Finlandii (2-4 miesiące)
  •           Praca od poniedziałku do soboty
  •           Standardowo 40 godzin tygodniowo
  •           W zależności od ilości pracy przewidziano
    dodatkowe godziny
  •           Praca na dzienne zmiany
  •           Stawka od 1.700 do 2.200 euro netto/ miesiąc (im
    więcej posadzonych drzew, tym wyższa pensja)
  •          Każdy
    pracownik ma 1-2 tygodnie na szkolenie, po którym pracownicy muszą wyrabiać
    ustalone normy posadzonych drzew/roślin
  •           Możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100
    euro tygodniowo
  •           Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport do pracy
  •           Dojazd z miejsca zamieszkania do pracy może
    czasami zająć więcej niż 1 godzinę w jedną stronę, ale w tym przypadku
    pracodawca dopłaci 12 euro brutto za każdą dodatkową godzinę dojazdu powyżej 1
    godziny.
  •           Pracodawca zapewnia płaszcze przeciwdeszczowe
  •           Dojazd na Litwę opłaca Kandydat (przyjazd w celu
    podpisania umowy, wyjazd do miejsca pracy następnego dnia – pracodawca
    organizuje nocleg, jeśli będzie taka potrzeba)
  •           Dojazd z Litwy do miejsca pracy opłaca pracodawca

Zadania:

  •         Sadzenie sadzonek drzew/roślin na polach/w
    lasach za pomocą specjalnych narzędzi
  •         Praca fizyczna często na terenach górskich o
    nierównym ukształtowaniu podłoża

Wymagania:

  •         Mile widziana znajomość języka angielskiego
  •         Mile widziane doświadczenie na podobnym
    stanowisku
  •         Mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej i
    /lub pracy w rolnictwie
  •         Dobra kondycja fizyczna
  •      Mile widziane prawo jazdy kat. B
Data publikacji: 2024-05-02